››› LET OP: Reserveren kan alleen bij de theaters ‹‹‹  
Zo. 6 okt De Sprookjes Revue 14:00 16:00   De Doelen, Rotterdam
Zo. 13 okt Hans & Grietje 11:00 13:00 15:00 De Krakeling
Zo. 13 okt Roodkapje 15:00     Kindertheater Marjolijn, Dordrecht
Zo. 20 okt Doornroosje 11:00     Theater De Omval, Diemen
Zo. 20 okt De Sprookjes Revue 15:00     Schouwburg Amstelveen
Di. 22 okt Doornroosje 11:00 14:00   De Betovering, Den Haag
Vr. 25 okt Doornroosje 11:00 15:00   Theater CC Amstel
Vr. 25 okt Roodkapje 15:00     De Betovering, Den Haag
Za. 26 okt Doornroosje 11:00 15:00   Theater CC Amstel
Zo. 27 okt De Sprookjes Revue 15:00     Singer Laren
Za. 2 nov Rapunzel 15:00     De Houten Kaap, Ouddorp
Zo. 10 nov Het Zigeunermeisje 11:00 13:00 15:00 De Krakeling
Zo. 10 nov De Sprookjes Revue 10:00     Theater Walhalla, Rotterdam
Ma. 11 nov Sneeuwwitje schoolvoorstelling Theater de Willem, Papendrecht
Zo. 24 nov Sneeuwwitje 15:00     Theater CC Amstel
Za. 30 nov De Sprookjes Revue besloten   De Krakeling
Zo. 1 dec De Sprookjes Revue besloten   De Krakeling
Zo. 1 dec Het Zigeunermeisje 11:00   Theater CC Amstel
Zo. 15 dec het Meisje met
de Zwavelstokjes
11:00     Theater De Omval, Diemen
Zo. 15 dec Roodkapje 15:00     Theater DE KOM, Nieuwegein
Zo. 22 dec het Meisje met
de Zwavelstokjes
14:30     Schouwburg Amstelveen
Vr. 27 dec Doornroosje 15:00     Podium Hoge Woerd, De Meern
Za. 28 dec Doornroosje 12:00    

Schouwburg Odeon, Zwolle

Za. 28 dec De Sprookjes Revue 15:00     Schouwburg Odeon, Zwolle
Zo. 29 dec het Meisje met
de Zwavelstokjes
11:00 15:00   Theater CC Amstel
Ma. 30 dec het Meisje met
de Zwavelstokjes
11:00 15:00   Theater CC Amstel
Do. 2 jan Doornroosje 15:00     Theater Kikker, Utrecht
Vr. 3 jan Doornroosje 11:00 15:00   Theater Kikker, Utrecht
Zo. 12 jan Roodkapje 11:00 13:00 15:00 De Krakeling
Zo. 12 jan Het Zigeunermeisje 11:00     Isala Theater, Capelle a/d IJssel
Zo. 19 jan Sneeuwwitje 15:00     Theater CC Amstel
Zo. 26 jan Sneeuwwitje 15:00     Theater CC Amstel
Za. 1 feb Hans & Grietje 15:00     Theater Heerlen
Zo. 2 feb Hans & Grietje 14:30     Schouwburg Amstelveen
Ma. 3 feb Roodkapje schoolvoorstelling Theater Lampegiet, Veenendaal
Di. 4 feb Roodkapje schoolvoorstelling Theater Lampegiet, Veenendaal
Za. 8 feb het Meisje met
de Zwavelstokjes
16:00     De Krakeling
Zo. 9 feb Doornroosje 14:00     Podium Mozaïek, Amsterdam
Zo. 16 feb Het Zigeunermeisje 11:00     Theater De Omval, Diemen
Zo. 16 feb Buurvrouw en Buurvrouw 11:00 15:00   Theater CC Amstel
Ma. 17 feb Buurvrouw en Buurvrouw 11:00 15:00   Theater CC Amstel
Zo. 1 mrt Het Zigeunermeisje 11:00     Schouwburg Kunstmin, Dordrecht
Zo. 1 mrt Buurvrouw en Buurvrouw 14:30     De Krakeling
Zo. 8 mrt Roodkapje 15:00     Theater CC Amstel
Zo. 5 apr Het Blauwe Billenmonster 11:00     Theater De Omval, Diemen
Za. 11 apr De Sprookjes Revue 11:00 14:30   De Krakeling
Ma. 13 apr De Sprookjes Revue 11:00 14:30   De Krakeling
Zo. 19 apr Roodkapje 11:00     Theater Heerlen
Zo. 24 mei De Sprookjes Revue 11:00     Tivoli Vredenburg, Utrecht
Ma. 1 jun Hans & Grietje 11:30     De Houten Kaap, Ouddorp
Zo. 7 jun Doornroosje 10:00 11:30   Het Nationale Theater, Den Haag
             

* aanvangstijd nog niet bekend 

 

 

11:00
over de voorstelling Zigeunermeisje van Het Kleine Theater

Het Zigeunermeisje

De kaartverkoop voor onze voorstellingen loopt via de theaters waar wij spelen. 
Voor (online) reserveren verwijzen we naar het desbetreffende theater genoemd achter de voorstelling. 

Meer informatie over de theaters vind je hier: CC Amstel | De Krakeling | Bostheater

Speellijst 2019 / 2020

over de voorstelling Rapunzel van Het Kleine Theater

Rapunzel

over de voorstelling Assepoester van Het Kleine Theater

Assepoester

over de voorstelling Roodkapje van Het Kleine Theater
over de voorstelling De Sneeuwkoningin van Het Kleine Theater

Roodkapje

De Sneeuwkoningin

Bestel de CD